Apie mus

Įmonė

UAB „JŪRĖS MEDIS“ yra vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse. Konstrukcijos čia gaminamos nuo 1974 m., o įmonės ištakos siekia dar 1909 m., kada vokiečių pirklys Tokleris Jūrės kaime pastatė naują pramoninę lentpjūvę.

Didelė patirtis ir aukšta gaminių kokybė, patvirtinta Vokietijos Otto Graf Instituto Eksploatacinių savybių pastovumo sertifikatu. Įmonėje integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema atitinkanti LST EN ISO 9001:2015 ir LST EN ISO 14001:2015 standartų reikalavimus. Taip pat suteiktas FSC CoC sertifikatas. Naudojame iš gerai tvarkomų miškų ir kitų kontroliuojamų šaltinių FSC sertifikuotas žaliavas, todėl galime pasiūlyti FSC® sertifikuotus gaminius. Įmonė verifikuota EPD produkto poveikio aplinkai deklaracija – standartizuotu tarptautiniu dokumentu, pateikiančiu išsamią informaciją apie produkto gamybos ciklo poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai. EDP deklaracija dar kartą patvirtina medienos konstrukcijų pranašumus tvarumo ir ekologijos aspektais.

UAB „JŪRĖS MEDIS“ gamina tiesias ir lenktas klijuotos medienos statybines konstrukcijas, medienos denginius. Konstrukcijos gaminamos iš eglės ir pušies medienos, naudojant melamino klijus. Taip pat įmonė gamina rąstinius namus, pirtis ir vasarnamius iš klijuoto tąšo. Namus gamina iš sukirstų eglės bei pušies sienojų, kurie, kaip ir sijos, gaminami naudojantis modernia įranga bei pasitelkiant didžiulę patirtį, įgytą per visą įmonės gyvavimo laikotarpį.

UAB „JŪRĖS MEDIS“ taip pat teikia šias paslaugas:
  • priešprojektinių pasiūlymų parengimas,
  • projektų ruošimas,
  • komplektuojančiųjų plieno detalių pateikimas ir sudėjimas,
  • medienos impregnavimas,
  • ugniai atsparinimas,
  • transportavimas,
  • montavimas,
  • konsultavimas.
2008 m. UAB „JŪRĖS MEDIS“ įgyvendino technologinės linijos modernizavimo projektą, kurio vertė – daugiau kaip 40 mln. Litų, o tai leido gamybos apimtis padidinti iki 30000 m3 per metus.

UAB „JŪRĖS MEDIS“ apie 80% savo produkcijos eksportuoja į Norvegiją, Ispaniją, Vokietiją, Prancūziją, Portugaliją, Lenkiją, Estiją, Latviją, Švediją, Italiją, Korėją, Katarą, JAV bei kitas šalis.