Naujienos

Įsigytos naujos obliavimo staklės

2021 m. gegužės mėn. buvo pasirašyta sutartis su Ledinek įmone dėl naujų obliavimo staklių gamybos, kurios padidintų įmonės technines galimybes obliuoti klijuotos medienos konstrukcijas iki 2.6 m aukščio bei 400 mm pločio nuo dabar esamų atitinkamai 2.2 m ir 300 mm. Tai naujos modifikacijos techniškai aukštos kokybės šiuolaikinės staklės, pakeitusios senąsias, kurių priežiūra ir eksploatacijos kaštai pastaraisiais metais sparčiai augo.

Bendra obliavimo staklių diegimo projekto vertė apie 1.1 mln. Eur.


Prisidėjome ir aplankėme EXPO 2020 DUBAI

Lietuvos paviljonas Dubajuje vykstančioje pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ pavadintas „Openarium“. Tai medinis pastatas, Lietuvą vaizduojantis kaip atvirą kūrybai, tvarumui, bendruomeniškumui ir naujovėms šalį. Konstrukcija išsiskiria įspūdingais klijuotos medienos elementais pagamintais mūsų įmonėje. Dviejų aukštų pastate mediena, kaip pagrindinė statybinė medžiaga, pasirinkta neatsitiktinai. Medis tobulai koreliuoja su tvarumu, šiluma, gamta ir komfortu, o visa tai yra svarbios Lietuvos identiteto dalys.


Aukščiausias pasaulyje medinis alpinizmo bokštas

Liepą šalia Lilesando miesto Norvegijos pietuose buvo atidarytas ypatingas statinys – aukščiausias pasaulyje alpinizmo bokštas „Over“.

Šios įspūdingos 48 m aukščio konstrukcijos gamyba patikėta Lietuvos įmonei „Jūrės medis“. Bokštas jau tapo tikra vietos įžymybe, į kurią visi veržiasi ne tik įkopti, bet ir nusifotografuoti. Klijuotos medienos statinys išsiskiria architektūra, ypač tuo, kad yra suprojektuotas gerokai pasviręs nuo vertikalios ašies ir taip paįvairina iššūkius alpinizmo entuziastams.

Lietuvoje pagamintos klijuotos medienos konstrukcijos, kurių buvo apie 120 kub. m, o ilgiausia siekė apie 18 m, gabentos atskirais elementais į Norvegiją. Ten jos rinktos tarpusavyje: reikėjo tris erdvinius segmentus uždėti vienas ant kito ir sutvirtinti.


Įsigijome CNC apdirbimo stakles

Itin modernus „Hundegger ROBOT-Drive 1250“ 6 ašių CNC apdirbimo centras pasižymi beveik neribotomis medinių konstrukcijų apdirbimo galimybėmis. Maksimalūs apdirbamo ruošinio matmenys yra iki 300 mm pločio, 1250 mm aukščio ir 24 m ilgio. Automatinis įrankių keitiklis leidžia greitai ir preciziškai atlikti įvairias pjovimo, skobimo, frezavimo, gręžimo, graviravimo, markiravimo operacijas.


Aukso medalis konkurse „LIETUVOS METŲ GAMINYS 2017“

Naujausias UAB "Jūrės medis" pripažinimo ženklas - įvertinimas „Lietuvos metų gaminio 2017“ konkurse, statybinių medžiagų pramonės grupėje, bendrovės „Jūrės medis“ gaminys – klijuotos medienos konstrukcijos pėsčiųjų ir dviračių tiltui Przemyśl mieste, Lenkijoje buvo įvertintos aukso medaliu.


Naujos kvalifikacijos atestatas

UAB „Jūrės medis“ atestuota statybos bendrovė, kuriai Lietuvos Respublikos nustatyta tvarka suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.


Japonijos ambasadoriaus apsilankymas

2017 lapkričio 23d. mūsų įmonėje lankėsi Japonijos ambasadorius, Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda. Vizito tikslas susipažinti su įmonės veikla, aptarti eksporto į Japoniją niuansus ir jo tolimesnės plėtros galimybes.


Ministro pirmininko vizitas

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis 2017 07 28 lankėsi UAB "Jūrės medis". Susitikimo metu buvo aptari aktualūs klausimai ir pristatyta įmonės veikla.


Dalyvavome tarptautinėje parodoje "Interbuild Africa 2016", vykusioje Pietų Afrikos Respublikoje

Įmonės atstovai lankėsi tarptautinėje statybų ir su statybos sektoriumi susijusių pramonės šakų parodoje Interbuild Africa 2016. Joje jie susitiko su PAR Ambasadore Sigute Jakštonyte bei aptarė įmonės perspektyvas žengiant į naują rinką, sulaukė ambasados paramos pasiūlymo siekiant užsibrėžtų tikslų Pietų Afrikos Respublikoje.

Daugiau informacijos internetiniu adresu http://za.mfa.lt/za/lt/naujienos/ambasadore-susitiko-su-lietuvos-verslininkais-tarptautineje-parodoje


EASA 2016 – Europos architektūros studentų asamblėja „Not yet decided“

UAB "Jūrės medis" rėmė vieną didžiausių ir svarbiausių Europoje architektūros kūrybinių dirbtuvių renginių "EASA 2016" Europos architektūros studentų asamblėja „Not yet decided“. Maždaug 500 pažangiausių architektūros studentų ir profesionalų iš daugiau nei 50 šalių apjungiantis tarptautinis renginys vyko Nidoje nuo liepos 22 iki rugpjūčio 7 dienos.

Nuotraukose naujas apžvalgos bokštas prie Nidos švyturio, pastatytas naudojant mūsų pagamintas konstrukcijas.


Nordbygg 2016

UAB „Jūrės medis“ dalyvavo parodoje, vykusioje Stokholme 2016 m. balandžio 5 -8 dienomis.


BUDMA 2016

Įmonė dalyvavo tarptautinėje statybos parodoje „BUDMA 2016“, vykusioje Poznanėje 2016 m. vasario 2 - 5 dienomis.