Naujienos

Aukso medalis konkurse „LIETUVOS METŲ GAMINYS 2017“

Naujausias UAB "Jūrės medis"  pripažinimo  ženklas  -  įvertinimas  „Lietuvos  metų  gaminio 2017“  konkurse, statybinių  medžiagų  pramonės  grupėje,  bendrovės  „Jūrės  medis“  gaminys  – klijuotos  medienos konstrukcijos pėsčiųjų ir dviračių tiltui Przemyśl mieste, Lenkijoje buvo įvertintos aukso medaliu.

 

 

Naujos kvalifikacijos atestatas

UAB „Jūrės medis“ atestuota statybos bendrovė, kuriai Lietuvos Respublikos nustatyta tvarka suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.

 

 

Japonijos ambasadoriaus apsilankymas

 2017 lapkričio 23d. mūsų įmonėje lankėsi Japonijos ambasadorius, Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda. Vizito tikslas susipažinti su įmonės veikla, aptarti eksporto į Japoniją niuansus ir jo tolimesnės plėtros galimybes.

 

 

Ministro pirmininko vizitas

 

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis 2017 07 28 lankėsi UAB "Jūrės medis". Susitikimo metu buvo aptari aktualūs klausimai ir pristatyta įmonės veikla.

 

 

Dalyvavome tarptautinėje parodoje "Interbuild Africa 2016", kuri vyko Pietų Afrikos Respublikoje 2016m. rugpjūčio 17-20 dienomis

 

http://za.mfa.lt/za/lt/naujienos/ambasadore-susitiko-su-lietuvos-verslininkais-tarptautineje-parodoje

 

___________________________________________________________________________________________

EASA 2016 – Europos architektūros studentų asamblėja „Not yet decided“

UAB "Jūrės medis" rėmė vieną didžiausių ir svarbiausių Europoje architektūros kūrybinių dirbtuvių renginių "EASA 2016" Europos architektūros studentų asamblėja „Not yet decided“. Maždaug 500 pažangiausių architektūros studentų ir profesionalų iš daugiau nei 50 šalių apjungiantis tarptautinis renginys vyko Nidoje nuo liepos 22 iki rugpjūčio 7 dienos. 
Nuotraukose naujas apžvalgos bokštas prie Nidos švyturio, pastatytas naudojant mūsų pagamintas konstrukcijas.

 

 _______________________________________________________________________________________

 UAB "Jūrės medis" dalyvavo parodoje Nordbygg 2016, kuri vyko Stokholme 2016 m. balandžio 5 -8 dienomis.

____________________________________________________________________________________________

 Dalyvavome tarptautinėje statybos parodoje "BUDMA 2016", kuri vyko Poznanėje 2016 m. vasario 2 - 5 dienomis

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

INFORMACIJA VARTOTOJAMS DĖL PAKUOČIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO

Prašome spausti žemiau esančią nuorodą

http://www.ateitiesekologija.lt/content/informacija-vartotojams-d%C4%97l-pakuo%C4%8Di%C5%B3-atliek%C5%B3-tvarkymo

UAB “Jūrės medis”

___________________________________________________________________________________________________

“JŪRĖS MEDIS” PAGAMINTAM TILTUI KONKURSO „LIETUVOS METŲ GAMINYS 2011“ AUKSO MEDALIS

Šiais metais statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje aukso medalį laimėjo UAB „Jūrės medis“ pagamintas klijuotų medienos konstrukcijų transporto tiltas „Sundbyveien“, pastatytas Norvegijoje per naują magistralę E6 Oslo-Trondheim. Plačiau

___________________________________________________________________________________________________

„JŪRĖS MEDIS“ ĮSITVIRTINA NORVEGIJOJE

2011 lapkričio 2d. 10.00 / BNS

Lietuvos klijuotos medienos konstrukcijų gamintoja bendrovė „Jūrės medis“ įsitvirtina Norvegijos medinių tiltų statybos sektoriuje ir šiemet prognozuoja 6,4 proc. didesnę nei pernai, iš viso 37,655 mln. litų, apyvartą.

„Verslo žinios“ rašo, kad per 2010-uosius ir šiuos metus Lietuvos įmonė Norvegijoje pastatė penkis tiltus, šiuo metu stato šeštą. „Pirmąjį konkursą, kurį skelbė kelios Norvegijos ministerijos, pernai gana sunkiai pavyko laimėti. Tai pareikalavo daug pastangų, vyko sudėtingos derybos, buvome kruopščiai tikrinami. Tačiau projektą sėkmingai įgyvendinome, klaidų nepridarėme, užsakovai liko patenkinti. Dabar projektų ieškoti čia daug lengviau“, – sakė „Jūrės medžio“ generalinis direktorius Donatas Veinšreideris. Norvegijoje „Jūrės medis“ parengė ir kito produkto – konstrukcijų sporto salėms – gamybos skaičiavimus, bandys siūlyti savo paslaugas Norvegijoje vykstančiuose pirkimų konkursuose. „Jūrės medžio“ vadovo teigimu, bendrovė dairosi alternatyvų, stengiasi diversifikuoti pardavimus, jei didžiausios Europos rinkos – Vokietija, Italija, imtų trauktis. Pagrindinės rinkos „gelbėtojos“, anot D.Veinšreiderio, yra Rusija, Japonija, Korėja – į jas įmonė jau yra įkėlusi koją. Pernai „Jūrės medis“ eksportavo 71 proc. produkcijos.

___________________________________________________________________________________________________

BENEDIKTAS JURČYS OFM. JŪRĖS MEDIS – PAJŪRIO ŠVENTOVĖJE

Lankantis mažesniųjų brolių šventovėse, nesunku pastebėti dėsningumą, kad bažnyčių ir vienuolynų statybai broliai pranciškonai renkasi natūralias statybines medžiagas: medieną, molį, akmenį, stiklą. Bet prieš pasirinkdami medžiagas, jie daug meldžiasi ir pasninkauja, melsdami Dievą išminties, teisingumo, gailestingumo ir meilės sau bei visiems, kuriuos jis pašauks projektuoti ir statyti šventovę, vertą priimti savo Viešpatį. Broliams labai svarbu dar nepradėjus statybų „supančioti“ išrinktųjų kojas Dievo meile, „sumažinti“ atstumą tarp kūrinio ir Kūrėjo. Plačiau

___________________________________________________________________________________________________

AR NEIŠVERS GRUMSTAS VEŽIMO

Lietuvos medienos ir baldų pramonė yra ta šaka, kuri viena pirmųjų šalyje pamažėle pradėjo kopti iš krizinių žemumų. Nors įmonių vadovai šių metų pabaigoje įspūdingesnių rezultatų dar ir nelaukia, pirmojo ketvirčio rezultatai rodo šią šaką neabejotinai atsigaunant. Apie tai byloja ir gerėjantys eksporto rodikliai. Plačiau

___________________________________________________________________________________________________

EKSPORTUOTI GALI IR SMULKI ĮMONĖ

Iš pirmo žvilgsnio tolimos rinkos gali pasirodyti ne tokios jau nepasiekiamos, kai su jomis susipažįstama. Apie tai, kaip užsienio rinkas prisijaukinti ir įsitvirtinti jose, kalbamės su Donatu Veinšreideriu, UAB „Jūrės medis“ generaliniu direktoriumi.

___________________________________________________________________________________________________

IŠMOKO JAPONIŠKAI – RADO UŽSAKOVŲ

Didinti apyvartą klijuoto medžio konstrukcijas gaminančiai UAB „Jūrės medis“ padėjo japonų kalba ir naujų rinkų paieška

Didinti apyvartą klijuoto medžio konstrukcijas gaminančiai UAB „Jūrės medis“ padėjo japonų kalba ir naujų rinkų paieška.  „Jūrės medis“ (JM), vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Baltijos šalyse, pernai apyvartą augino 65%, iki 33 mln. Lt. Pelnas, neatskaičiuos palūkanų, mokesčių, nusidėvėjimo ir amortizacijos (EBITDA), siekia 3 mln. Lt. Šiemet ketinama sulaukti 36 mln. Lt apyvartos. Ovidijus Jankauskas, įmonės valdybos pirmininkas, sako, kad plėstis padėjo naujų rinkų paieška, pasaulyje augančios metalo kainos ir produkcijos iš atsinaujinančių medžiagų populiarumas. Po kelerių metų pastangų JM pavyko patekti į Japonijos rinką, joje šiais metais planuojama smarki plėtra, dėl to komercijos direktoriui net teko išmokti japonų kalbos.

___________________________________________________________________________________________________

PASKELBTI “LIETUVOS METŲ EKSPORTUOTOJAI 2009″

Lietuvos pramonininkų konfederacijos metinėje konferencijoje 2010 m. birželio 19 d. apdovanota 20 įmonių, paskelbtų „Lietuvos metų eksportuotojais 2009“.

UAB “Jūrės medis”  nominuota  „Lietuvos metų eksportuotoja 2009“.
___________________________________________________________________________________________________
 

IŠDALINTI „STATYBŲ GENEROLŲ“ APDOVANOJIMAI

2010 m. birželio 15d. jau antrus metus iš eilės buvo įteikti „Statybų generolų“ apdovanojimai. Tai yra renginys, skirtas pagerbti statybų ir su jomis susijusio verslo atstovus.

Diplomą šioje nominacijoje pelnė Ovidijus JANKAUSKAS, UAB „Jūrės medis“ valdybos pirmininkas.